ПРМТУ взяла участь в семінарі для моряків ASP Ship Management

Сьогодні, 28 жовтня, Профспілка робітників морського транспорту України взяла участь в семінарі для моряків компанії ASP Ship Management.

Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк розповів морякам про діяльність Профспілки, про створення нових робочих місць для українських моряків, про проекти та соціальні програми, які доступні членам Профспілки. Крім того, Олег Григорюк відповів на ряд питань моряків щодо ситуації в сфері підготовки та дипломування моряків, розповів про заходи, які вживаються з боку Профспілки в даному напрямку.

ITF інспектор в Україні Наталія Єфріменко познайомила моряків з роботою інспекторату ITF, детально зупинившись на захисті трудових прав моряків. Також фахівцями Профспілки була підготовлена інформація, яка стосується питань оподаткування та пенсійного забезпечення моряків.

Більше новин з тегом #ITF

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

Дякуємо за звернення!