ПРМТУ поновлює на роботі незаконно звільнених спілчан

Наприкінці 2022 року, одразу після деокупації міста Херсон, відбулося масове вивільнення працівників Херсонської філії ДП «Адміністрація морських портів України» за новою нормою КЗпП України — п.6 ч.1 ст.41 (неможливість забезпечення працівників роботою внаслідок бойових дій).

ПРМТУ надала юридичну допомогу та підтримку всім своїм спілчанам, які виявили бажання відстояти своє конституційне право на працю у судовому порядку. Рішеннями суду першої інстанції вони поновлюються на роботі. Тож наразі за сприянням ПРМТУ формується правозастосовча та судова практика з цих підстав.


З повним текстом рішення суду першої інстанції по одній із справ можна ознайомитися за посиланням https://reyestr.court.gov.ua/Review/114667422


Детальніше з ситуацією можна ознайомитися на шпальтах Української профспілкової транспортної газети «Моряк»:


- Випуск № 5-6 2023, стор. 8-11

https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/sl0_NPy5xTT1zu5BLaRD6lKHpUZlQVPV.pdf


- Спецвипуск до № 7-8 2023, стор. 3

https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/po2wuZJ8G_l_5tYMb4Z1Q7RkztBkO3sv.pdf


- Випуск № 9 2023, стор. 4-5

https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/_BTrPGpQgAFYo9SydAtHZQ7bJOGPgBUR.pdf

Більше новин з тегом #Портовики

VI засідання Центральної ради ПРМТУ

В Одесі пройшло VI засідання Центральної ради ПРМТУ.

Здоров’я працівників морського транспорту України - у центрі уваги

7 листопада в Одесі за підтримки Професійної спілки робітників морського транспорту України в рамках спільного проєкту Координаційного центру допомоги морякам (КЦДМ) та Міжнародної організації праці (МОП), відбувся круглий стіл на тему «Охорона праці та здоров’я робітників морського транспорту України: запобігання розповсюдженню ВІЛ, мобінгу та дискримінації».

UNION SOLIDARITY FUND: підтримка триває

Міжнародна спільнота продовжить підтримувати профспілки українських транспортників

«Навчити людей навчатися самостійно»

Під таким гаслом 4-5 вересня у Кишиніві на базі Інституту Праці відбулася регіональна конференція «Технології навчання профспілкових кадрів та активу в кризових умовах. Досвід співпраці між національними профспілковими центрами Молдови та України».

Дякуємо за звернення!