ПРМТУ допомогла морякам домогтися справедливості

У перші дні 2016 року сім'я Громових отримала страшну звістку: абсолютно несподівано чоловік і батько Олександр Іванович Громов, відомий і шанований капітан далекого плавання, раптово помер на борту судна в Австралії.

Деякий час по тому сім'я загиблого капітана - його дружина, син і дочка, бажаючи врегулювати питання з виплатою належної їм компенсації с приводу смерті на робочому місці, самостійно звернулися в компанію, але отримали відмову в задоволенні претензії. Компанія-судновласник мотивувала це тим, що смерть капітана Громова настала природним шляхом. Отримавши відмову, сім'я прийняла рішення заручитися сприянням Профспілки робітників морського транспорту України, членом якої був капітан Громов.

Більше новин з тегом #Моряки

ITF: Кількість залишених моряків у 2025 році може перевищити рекорд 2024-го

Згідно з новими даними, опублікованими Міжнародною федерацією транспортників (ITF), кількість випадків залишення суден зросла майже на 33% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Українські курсанти морських закладів освіти склали ЄДКІ за кордоном

Усі тимчасові екзаменаційні центри за кордоном успішно завершили проведення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ). Явка була відмінною — усі, хто прийшов на іспит, мали змогу без перешкод його скласти.

Мирна праця — під обстрілами: росія вбила портовика, члена ПРМТУ

Сьогодні внаслідок ракетного удару, завданого росією по контейнерному терміналу HHLA в Одесі, загинули три працівники порту, члени Профспілки робітників морського транспорту України. Ще шестеро отримали поранення.


Перевтома моряків під час рейсу — прямий ризик для безпеки судноплавства

У Норвегії другому помічнику капітана контейнеровоза NCL Salten висунуто звинувачення у недбалості під час несення вахти, що призвела до посадки судна на мілину поблизу Тронхейма.

Дякуємо за звернення!