ПРМТУ відстояв права незаконно звільнених контролерів

Одеським апеляційним судом прийнято перші рішення про поновлення на роботі незаконно звільнених контролерів на контрольно-пропускному пункті загону охорони морського порту СМБ Ізмаїльської філії ДП “АМПУ”.

За сприянням та допомогою ПРМТУ понад 20 скорочених працівників змогли реалізувати своє право на звернення до суду для захисту свого конституційного права на працю.

Судові провадження тривають більше року, і їх результатом стало відновлення одного з пріоритетних соціальних прав людини, шляхом поновлення незаконно звільнених працівників на роботі за рішенням суду з виплатою середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу.

ПРМТУ продовжує здійснювати представництво і захист трудових прав своїх членів, що є одним з пріоритетних завдань Профспілки!

Більше новин з тегом #Портовики

Репрезентативність ПРМТУ підтверджено

Рішенням Національної служби посередництва і примирення від 02 листопада 2021 року Професійну спілку робітників морського транспорту України визнано такою, що підтвердила репрезентативність на галузевому рівні для участі у колективних переговорах з укладення галузевих (міжгалузевих) угод та для делегування представників до органів соціального діалогу на галузевому рівні.

Встреча с коллективом ДП «КТО»

Сегодня Председатель ПРМТУ Олег Григорюк совместно с зарубежными партнерами – Сусаной Перейра Вентура, начальником отдела соглашений ver.di, и Томасом Менджиком, председателем совета рабочих контейнерного терминала Альтенвердер HHLA, посетили «Контейнерный терминал Одесса», дочернее предприятие немецкого логистического и транспортного холдинга Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA).

ПРМТУ и ver.di провели семинар для докеров

Современные автоматизированные технологии обработки грузов в морских портах и требования к подготовке портовых работников обсудили сегодня на докерском семинаре, организованном Профсоюзом работников морского транспорта Украины и немецким профсоюзом ver.di.

ПРМТУ бере участь в ETC-2021

Завершився перший день VIII Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ETC-2021), який проходить в КВЗ Одеського Морського вокзалу.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!