Перші сходинки кар‘єрних сходів

Спільний проєкт ПРМТУ, ITF SEAFARERS’ TRUST, ХДМА та Литовська морська академія продовжує реалізовувати амбітні плани.

Перший семестр навчання херсонських курсантів у Литовській морській академії добіг кінця. За пів року у молодих людей є проміжні результати їх роботи. Так, троє курсантів-електромеханіків пройшли свої перші кваліфікаційні екзамени. За підсумками яких отримали дипломи європейського зразка.Це означає, що курсанти зможуть розпочати свою трудову діяльність, як вже сформовані спеціалісти морської галузі.


Докладніше про проект:

https://mtwtu.org.ua/ru/news/prmtu-itf-seafarers-trust-hdma-ta-litovska-morska-akademia-pidpisali-memorandum-pro-spivpracu

Більше новин з тегом #ITF

ITF відстояла компенсацію у розмірі 1 млн доларів двом екіпажам, покинутим однією і тією ж компанією

Тринадцять філіппінських моряків повернулися додому після понад п'яти місяців перебування на борту покинутого судна-скотовоза YANGTZE HARMONY завдяки зусиллям Міжнародної федерації транспортників (ITF).

Телемедицина на судні

До ПРМТУ звернувся моряк, який запевнив, що судновласник нехтував правилами телемедицини на борту та не надав гідну медичну допомогу своєчасно.

Підтримка заради майбутнього

Курсанти НУ «Одеська морська академія» завітали до Профспілки робітників морського транспорту України аби поділитися своїми враженнями після навчального року.

Справедливість перемогла

За сприяння Міжнародної федерації транспортників (ITF) моряки, які перебували на борту покинутого біля берегів Австралії судна-скотовоза, нарешті отримали заборговану заробітну плату та були репатрійовані додому.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!