Опитування для визначення можливої кількості здобувачів освіти для складання ЄДКІ за кордоном по окремим локаціям

З метою визначення можливої кількості здобувачів освіти, які планують складати ЄДКІ за межами України, за кожною окремою локацією, просимо обрати бажане для Вас місце складання ЄДКІ.

УВАГА! Просимо взяти участь в опитуванні не більше одного разу: здобувач освіти обирає варіант самостійно або через одного свого представника!

НАГОЛОШУЄМО!

  • Участь в цьому опитуванні не є реєстрацією на ЄДКІ.
  • Наведений нижче перелік можливих місць для складання ЄДКІ не є остаточним.
  • Остаточний перелік місць для складання ЄДКІ буде затверджено відповідним наказом Міністерства освіти та науки України
  • ПРМТУ надає сприяння в організації та проведенні ЄДКІ за межами України, однак не є відповідальним за його організацію та проведення.

Опитування: https://t.me/MTWTU/3534



Більше новин з тегом #Молодь

Разом до нових горизонтів з ver.di та ПРМТУ

Запрошуємо абітурієнтів Херсонської державної морської академії подати заявку на участь у профспілковому проєкті, що відкриває можливість навчання в Литві за підтримки німецької профспілки ver.di.

Співпраця заради можливостей

Представники Профспілки робітників морського транспорту України взяли участь у першому засіданні ради та профільних робочих груп у межах Ініціативи «Місцеве партнерство зайнятості» (МПЗ) в Одеській області.

День моряка 2025: нульова толерантність до насильства і домагань у морській галузі

«Нам потрібне безпечне середовище для всіх»: глобальна кампанія IMO проти булінгу на морі

Нова енергія для профспілкового руху

Сьогодні до офісу ПРМТУ завітали студенти Одеського національного морського університету, які тільки планують стати частиною профспілкової родини.

Дякуємо за звернення!