Новий інструмент для дотримання прав моряків

Міжнародна морська організація (IMO) спільно з ООН, Міжнародною організацією праці (ILO) і за участю Міжнародної федерації транспортників (ITF) видала широкий набір керівних вказівок, покликаних допомогти підприємствам, які користуються послугами судноплавства, захистити людські права моряків: через введені COVID- 19 обмеження на поїздки сотні тисяч працівників флоту як і раніше залишаються на суднах.

Нове Керівництво (Maritime Transport and the COVID-19 Crew Change Crisis: A Tool to Support Human Rights Due Diligence) для вантажовласників і фрахтувальників було випущено на тлі побоювань, що число екіпажів, що застрягли в морі, може різко зрости з нинішнього рівня у 200 000 осіб і повернутися до піку в 400 000, як це було в розпал кризи зміни екіпажів у вересні 2020 року.

Профспілка робітників морського транспорту України підтримує дану ініціативу і сподівається, що Керівництво допоможе забезпечити дотримання умов праці, прав моряків і відповідність міжнародним стандартам.

Ознайомитися з Керівництвом можна за посиланням:

https://ungc-communications-assets.s3.amazonaws.co...

Більше новин з тегом #Моряки

Профспілки домоглися підвищення зарплати для моряків

Новий договір IBF забезпечить підвищення зарплати та покращення умов праці моряків вже з 1 січня 2024 року.

Перспективи для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден

Сьогодні Данська асоціація судноплавства та Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підписали колективну угоду, що на першому етапі стосується українських офіцерів на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Морська англійська з Профспілкою

Нові горизонти для кар'єри моряків

Великі компанії не використовують адреси електронної пошти Gmail та Yahoo при наборі персоналу

На сайті Міжнародної федерації транспортників www.itfshipbesure.org повідомляється про шахрайські схеми, пов'язані з наймом морського персоналу.

Дякуємо за звернення!