Новорічна казка для дітей

Уже майже 20 років поспіль Профспілка робітників морського транспорту України дарує діткам моряків-членів ПРМТУ новорічні вистави.

03 січня стартувало святкове шоу «Руслан і Людмила. Нова історія», організоване ПРМТУ за підтримки Благодійного фонду морського транспорту« МОРТРАНС».

Більше тисячі дітей моряків-членів Профспілки відвідали виставу і стали учасниками чарівництва і казки. Захоплені оплески, посмішки дітей і дорослих, атмосфера свята і дива - нікого не залишили байдужим. Перед виставою кожна дитина могла сфотографуватися на згадку про цей день в спеціально створених святкових фотозонах.

Всім, хто ще не встиг отримати запрошення на шоу «Руслан і Людмила. Нова історія», нагадуємо, що зробити це можна в офісі ПРМТУ за адресою: Гагарінське плато, 5 Б. З питань звертайтесь за телефоном: (0482) 42 99 02 або пишіть нам в соцмережах.

Більше новин з тегом #Благодійність

Об'єднані у підтримці моряків

У складні часи нам важливо залишатись разом та допомагати один одному.

Відправка сімей моряків до кордону

Сьогодні ПРМТУ та БФ «МОРТРАНС» організовували відправку сімей моряків до кордону

Дякуємо усім, хто залучається

До допомоги нашим військовим приєднуються наші партнери, членські організації ПРМТУ та просто фізичні особи.

Шановні члени Профспілки та їхні близькі!

Сьогодні як ніколи наш слоган «Разом ми – сила» означає всю важливість солідарної підтримки. Ми пишаємося тим, що вся світова морська громадськість висловлює підтримку українському народу, українським морякам та докерам по всьому світу та нашій Профспілці.

Дякуємо за звернення!