Морська англійська з Профспілкою

Нові горизонти для кар'єри моряків

Знання англійської – це не просто навичка, це інвестиція у ваше майбутнє. Щоб у моряків нашої Профспілки не виникало проблем з іноземною мовою, ПРМТУ проводить заходи з підвищення рівня англійської мови.


Морська англійська від ПРМТУ це:


- Ключ до кращих робочих можливостей: Працюючи в морі, ви стикаєтеся з екіпажами з усього світу. Знання англійської допоможе вам легко та ефективно спілкуватися та справлятися з різними ситуаціями.


- Підготовка до CES, MARLINS: Підвищивши рівень морської англійської з ПРМТУ, ви будете впевнено складати іспити і домагатися нових вершин у морській індустрії.


- Кар'єрне зростання: Знання англійської робить вас більш затребуваними на ринку праці. Це відчиняє двері до більш високооплачуваних та перспективних посад.


- Легко та доступно: На вас чекають інтерактивні зустрічі з професійним викладачем, сучасні методики та матеріали, морська термінологія, необхідна вам у роботі.


- Офлайн та онлайн: Ви можете удосконалювати свою англійську як у Морському юніон центрі в Одесі, так і онлайн з будь-якої точки світу.


- Безоплатно для членів ПРМТУ: Це ваш шанс покращити професійні навички без додаткових витрат.


Реєструйтеся зараз і почніть свій шлях до успіху: https://forms.gle/6aqtobQPjqWkq621A


З усіх питань дзвоніть нам за телефоном (0482) 42 99 01 або пишіть у соцмережі.

Більше новин з тегом #Моряки

Профспілки домоглися підвищення зарплати для моряків

Новий договір IBF забезпечить підвищення зарплати та покращення умов праці моряків вже з 1 січня 2024 року.

Перспективи для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден

Сьогодні Данська асоціація судноплавства та Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підписали колективну угоду, що на першому етапі стосується українських офіцерів на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Великі компанії не використовують адреси електронної пошти Gmail та Yahoo при наборі персоналу

На сайті Міжнародної федерації транспортників www.itfshipbesure.org повідомляється про шахрайські схеми, пов'язані з наймом морського персоналу.

Маршаллові острови: всі судна повинні мати на борту аптечку

Республіка Маршаллові Острови (РМО) випустила посібник з медичної допомоги, в якому описані вимоги до аптечки та ведення документації на борту судна, основні обов'язки та підготовка з надання медичної допомоги.

Дякуємо за звернення!