«Моє життя врятувала Профспілка»

Історії справжніх героїв надихають та зміцнюють нас. Це історія про моряка, члена ПРМТУ, який з перших днів війни добровільно став до лав ЗСУ, щоб захистити свою сім'ю, відстояти свободу та незалежність своєї країни.

Андрій 21 рік працював у морі, продовживши династію моряків. Він завжди був готовий до труднощів, які приносило морське життя, але доля піднесла йому зовсім нове випробування – випробування, яке зазнав весь український народ.

«Доля кинула мені, як і всьому нашому народу, виклик: ми маємо об'єднатися та дати відсіч агресору. Що я, не роздумуючи, і зробив – пішов на фронт», – каже Андрій.

Понад рік моряк провів на передовій, ризикуючи життям заради миру в рідній країні. В один зі складних моментів Андрій звернувся до Профспілки за матеріальною допомогою.

«Профспілка відразу пішла назустріч і допомогла мені. Я тоді зміг придбати обмундирування, серед якого була каска. І ця каска згодом врятувала мені життя. Ми потрапили під страшний обстріл. Куля, яку російський снайпер випустив мені в голову, розлетілася об каску. Я втратив свідомість і не приходив до тями хвилин 40. Того дня ми втратили багатьох хлопців. А моє життя, виходить, врятувала Профспілка, завдяки якій я придбав цю каску. Це просто якесь диво. Неможливо підібрати слова, щоб висловити, наскільки я вдячний ПРМТУ. Ця каска для мене тепер є символом турботи та підтримки від Профспілки, символом життя», – розповідає Андрій.

Ця історія нагадує нам про важливість єдності та підтримки один одного. Після реабілітації Андрій продовжує службу. Ми пишаємось тим, що такі люди є серед нас. Повертайтесь живими!

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

Крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків

У рамках Українського морського форуму Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Державна служба морського і внутрішнього транспорту та судноплавства України зробили важливий крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків, підписавши Меморандум про взаємодію.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Дякуємо за звернення!