MLC, 2006 – практичне застосування для моряків

У Морському юніон центрі пройшов семінар для моряків-членів Профспілки на тему: «MLC, 2006 - практичне застосування для моряків».

Розібратися з положеннями Конвенції про працю в морському судноплавстві 2006 року (MLC, 2006) учасникам заходу допомагав Сергій Казанцев, радник Голови ПРМТУ, сертифікований тренер з MLC, 2006.

Під час практичної частини семінару моряки в групах відпрацювали отримані знання. Для першого практичного завдання моряки були розділені на дві групи - на офіцерів PSC і на адміністрацію судна. Суть практичного завдання полягала в тому, що інспектори PSC, використовуючи інформацію про перевірку судна, Конвенцію MLC, 2006 і частину 1 Декларації про дотримання трудових норм країни прапора судна, повинні були визначити: які вимоги Конвенції та національного законодавства країни прапора судна порушені; з використанням Конвенції визначити тяжкість порушення, і чи є це порушенням підставою для затримання судна. Завданням адміністрації судна було оскаржити, де можливо, виявлені порушення і скласти план усунення зауважень.

На другому практичному завданні морякам було надано копію трудової угоди з помилками. Морякам належало виявити помилки у трудовому договорі.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

Крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків

У рамках Українського морського форуму Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Державна служба морського і внутрішнього транспорту та судноплавства України зробили важливий крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків, підписавши Меморандум про взаємодію.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Дякуємо за звернення!