Компанія Ørsted не поважає профспілкових працівників у США

Міжнародна асоціація портових вантажників (ILA) була відсторонена від своєї традиційної роботи з вантажами.

Компанія Ørsted в США проявила неповагу до робітників, ведучи недобросовісні переговори. Ørsted неодноразово порушувала обіцянки, дані ILA, в тому числі щодо перекваліфікації працівників у Нью-Лондоні, штат Коннектикут, які залишилися без роботи на три роки, оскільки порт був переобладнаний під офшорний термінал.

У липні 2023 року компанія Ørsted US оголосила про підписання двадцятирічних контрактів з історично антипрофспілковими судноплавними компаніями, що є прямим порушенням їхнього власного Кодексу поведінки – порушенням обіцянок, даних профспілкам моряків США.

Транспортні профспілки оголосили про проведення 20 вересня дня дій проти Ørsted з вимогою до компанії виконати свої обіцянки.

ПРМТУ підтримує глобальний профспілковий рух та також підписала відкритого листа до президента та головного виконавчого директора Ørsted Group Мадса Ніппера.

Більше новин з тегом #ITF

Ще 10 курсантів ХДМА за підтримки ПРМТУ здобудуть освіту в Литві

Профспілка робітників морського транспорту України разом з ITF Seafarers' Trust реалізують вже другий проєкт: у поточному навчальному році надано 10 спонсорованих місць у Литовській морській академії для першокурсників Херсонської державної морської академії. Проєкт покриває вартість першого року навчання в обох вишах, а також проживання у кампусі Академії у Клайпеді.

ПРМТУ та ITF допомогли кадету повернутися з рейсу, щоб встигнути на навчання

Минулого тижня до ПРМТУ та Інспектора ITF в Україні звернувся кадет, який в той момент знаходився на судні, покритому колективним договором німецької профспілки ver.di, з якою ПРМТУ укладено Меморандум про взаєморозуміння.

Новий посібник ITF показує компаніям, як поважати основні права моряків

Оскільки 90% товарів перевозиться морем, компанії покладаються на моряків, щоб забезпечити рух своїх ланцюгів поставок. У міру того, як швидко закони про забезпечення дотримання прав людини розширюють сферу свого застосування, багато компаній відстають від виконання своїх обов'язків.

Робітники добилися ухвалення зобов'язань щодо забезпечення справедливого переходу в рамках знакової угоди IMO з питань клімату

Під час візиту до головного офісу Міжнародної морської організації в Лондоні молодіжні лідери профспілок моряків, які входять до молодіжної секції Міжнародної федерації транспортників (ITF), висунули вимоги щодо необхідності вживання термінових заходів, які відображені в угоді Just Transition («Справедливого переходу») у зв'язку зі зміною клімату.

Дякуємо за звернення!