ITF запустила кампанію проти Blumenthal

Міжнародна федерація транспортників (ITF) запустила кампанію проти німецької судноплавної компанії Johann M. K. Blumenthal.

Причиною цього стали численні порушення прав моряків, які працюють на більш ніж 30 судах компанії. В рамках кампанії флот Blumenthal буде перевірятися інспекторами ITF.

«Інспектори ITF будуть підніматися на борт кожного судна Blumenthal по всьому світу з метою переконатися, що на них виплачується заробітна плата, підтримуються стандарти харчування і дотримуються права моряків», - повідомив інспектор ITF в Німеччині і лідер кампанії Свен Хемме.

Раніше портова влада Австралії затримали одне з суден компанії Anna-Elisabeth (IMO 9407471, прапор Ліберія) через численні порушення.

ITF також звернулася до президента Blumenthal Матіасу-К Рейта із закликом підвищити стандарти праці моряків, які працюють на суднах компанії.

Свен Хемме зазначив, що ITF кидає виклик одній з найстаріших німецьких судноплавних компаній, щоб привести її практику ведення бізнесу у відповідність до сучасних норм. Етичний кодекс компанії нарівні з управлінням ризиками і корпоративною відповідальністю - основні принципи, за якими живе сучасний світ.

«Ми все частіше бачимо, як відповідальні фрахтователі підтримують нашу ініціативу, вибираючи для фрахтування судна, покриті колективними договорами стандарту ITF. Сьогодні нерегульована система «зручних» прапорів, яка дозволяє експлуатувати моряків і зловживати їхньою працею, являє собою ризик для відповідальних фрахтувальників.

Ми закликаємо Blumenthal приєднатися до загальної тенденції і покрити всі свої судна під «зручними» прапорами колективними договорами стандарту ITF, що забезпечить дотримання прав, свобод і умов праці моряків », - підсумував Хемме.

Більше новин з тегом #ITF

ITF засуджує обстріл української дитячої лікарні

Міжнародна федерація транспортників (ITF) категорично засуджує жахливий обстріл дитячої лікарні «Охматдит» у Києві, здійснений російськими військами.

Дорогі моряки, з професійним святом!

Сьогодні, 25 червня, відзначається Міжнародний день моряка.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Дякуємо за звернення!