ITF та ETF започаткували фонд допомоги для українських транспортників

Міжнародна федерація транспортників (ITF) та Європейська федерація транспортників (ETF) спільно заснували фонд солідарності для підтримки українських членських організацій у їхній щоденній роботі у умовах військового стану в Україні.

«Профспілковим активістам в Україні не потрібна додаткова мотивація, щоб допомогти своїй країні, - заявив Педді Крамлін, Президент ITF. - Але їм потрібні гроші. Ми просимо профспілки у всьому світі виявити солідарність з Україною, зробивши внесок до цього фонду».

https://www.itfglobal.org/.../%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1...

Нагадаємо, що в Україні є тільки три афільованих ITF профспілки - дві у залізничничній галузі (Профспілка залізничників та транспортних будівельників України та Українська вільна профспілка машиністів локомотивів) та єдина у морьскій галузі Профспілка робітників морського транспорту України.

Більше новин з тегом #ITF

Профспілки моряків вимагають визнання статусу зон конфлікту на Близькому Сході як «зони воєнних дій»

ITF закликає судновласників визнати Ормузьку протоку, Оманську затоку та води Ізраїлю зонами воєнних дій, аби посилити захист екіпажів суден.

День моряка 2025: нульова толерантність до насильства і домагань у морській галузі

«Нам потрібне безпечне середовище для всіх»: глобальна кампанія IMO проти булінгу на морі

ITF викриває фіктивну профспілку, яка наражає моряків на небезпеку по всьому світу

Судноплавні компанії, фінансисти і уряди по всьому світу закликають розірвати зв'язки з фіктивною профспілкою ISU-Lanibra.

ITF: Кількість залишених моряків у 2025 році може перевищити рекорд 2024-го

Згідно з новими даними, опублікованими Міжнародною федерацією транспортників (ITF), кількість випадків залишення суден зросла майже на 33% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Дякуємо за звернення!