ITF та ETF закликають до негайного припинення бойових дій

Міжнародна федерація транспортників (ITF) та Європейська федерація транспортників (ETF) закликають до негайного припинення бойових дій, повернення конфлікту на дипломатичний рівень та поваги міжнародних прав людини та гуманітарного права внаслідок військової ескалації проти України.

Сьогодні усі наші думки з народом України. Серця та уми транспортників у всьому світі важко переживають сьогодні, стаючи свідками початку війни.

Ми разом зі світовим робочим рухом та міжнародним співтовариством засуджуємо агресію російської армії та закликаємо всі сторони суворо дотримуватися міжнародного гуманітарного права та прав людини. Цей конфлікт має припинитися зараз.

Ми знаємо, що транспортники перебувають у особливій небезпеці. Ми отримали підтверджені та непідтверджені повідомлення про військові напади на транспортну інфраструктуру, зміну контролю над аеропортами та залізницями, а також про закриття повітряного простору та портів.

https://www.itfglobal.org/en/news/transport-unions...

Більше новин з тегом #ITF

Ще 10 курсантів ХДМА за підтримки ПРМТУ здобудуть освіту в Литві

Профспілка робітників морського транспорту України разом з ITF Seafarers' Trust реалізують вже другий проєкт: у поточному навчальному році надано 10 спонсорованих місць у Литовській морській академії для першокурсників Херсонської державної морської академії. Проєкт покриває вартість першого року навчання в обох вишах, а також проживання у кампусі Академії у Клайпеді.

Компанія Ørsted не поважає профспілкових працівників у США

Міжнародна асоціація портових вантажників (ILA) була відсторонена від своєї традиційної роботи з вантажами.

ПРМТУ та ITF допомогли кадету повернутися з рейсу, щоб встигнути на навчання

Минулого тижня до ПРМТУ та Інспектора ITF в Україні звернувся кадет, який в той момент знаходився на судні, покритому колективним договором німецької профспілки ver.di, з якою ПРМТУ укладено Меморандум про взаєморозуміння.

Новий посібник ITF показує компаніям, як поважати основні права моряків

Оскільки 90% товарів перевозиться морем, компанії покладаються на моряків, щоб забезпечити рух своїх ланцюгів поставок. У міру того, як швидко закони про забезпечення дотримання прав людини розширюють сферу свого застосування, багато компаній відстають від виконання своїх обов'язків.

Дякуємо за звернення!