Інформаційна кампанія «Будь у безпеці»

Вже багато років Профспілка робітників морського транспорту України спільно з Міжнародною організацією праці проводять профілактичні заходи для моряків, берегових організацій, курсантів морських навчальних закладів, які об'єднує ПРМТУ.

Цього разу Координаційний центр допомоги морякам під егідою ПРМТУ провів зустрічі з учнями та викладачами ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту». Заходи проходили у співпраці з БО «100 відсотків життя. Одеса» та КНП «Одеський міський центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інф/СНІДом» ОМР.

Близько 300 осіб отримали консультацію щодо профілактики інфекційних захворювань. Кожен охочий міг пройти анонімне тестування на ВІЛ.

Профспілка цілий рік включає до програми своїх зустрічей та семінарів сесії, присвячені інформуванню про шляхи передачі ВІЛ та зниження стигми та дискримінації на робочих місцях, проводить тематичні лекції та організовує експрес тестування на ВІЛ для працівників.

Більше новин з тегом #Молодь

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

ПРМТУ та ХДМА підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні Голова ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з ректором Херсонської державної морської академії Василем Чернявським та представниками Академії.

Дякуємо за звернення!