Подвійної бухгалтерії не місце на суднах, покритих договором ITF

У Коломбо, Шрі-Ланка, триває семінар ITF інспекторів.

Третій день робота почалася з обговорення такої теми, як Cooking the Books - сесія, присвячена, на жаль, недобросовісній практиці судновласників з ведення подвійної бухгалтерії на борту своїх суден, покритих схваленим договором ITF, яка час від часу зустрічається інспекторам. Це робиться, щоб скоротити витрати на утримання судна за рахунок членів екіпажу, що є серйозним порушенням міжнародних трудових норм.

Так, ITF інспектора з Австралії і США, які підготували цю сесію, розповіли про свій практичний досвід затримання і арешт суден, на борту яких був виявлений і доведений факт ведення подвійної бухгалтерії.

Групи обговорили, які індикатори можуть вказати ITF інспектору на те, що на судні ведеться подвійна бухгалтерія, і якими мають бути дії інспектора, в разі виявлення такого порушення.

Більше новин з тегом #Моряки

Профспілки домоглися підвищення зарплати для моряків

Новий договір IBF забезпечить підвищення зарплати та покращення умов праці моряків вже з 1 січня 2024 року.

Перспективи для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден

Сьогодні Данська асоціація судноплавства та Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підписали колективну угоду, що на першому етапі стосується українських офіцерів на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Морська англійська з Профспілкою

Нові горизонти для кар'єри моряків

Великі компанії не використовують адреси електронної пошти Gmail та Yahoo при наборі персоналу

На сайті Міжнародної федерації транспортників www.itfshipbesure.org повідомляється про шахрайські схеми, пов'язані з наймом морського персоналу.

Дякуємо за звернення!