До уваги членів ПРМТУ з підтоплених територій Херсонської області!

ПРМТУ організувала Центр допомоги потерпілим.

Якщо Вам потрібна допомога в розміщенні в м.Одеса або інша допомога, заповніть форму реєстрації, і ми зв'яжемося з Вами: https://forms.gle/qnEYkfu44MQSGKZ38


З усіх питань звертайтесь за телефонами:

Офіс ПРМТУ: (0482) 42 99 01, (050) 336 44 57

Контакти для моряків, членів ПРМТУ: (063) 611 24 20

Контакти для членів ПРМТУ берегових організацій: (067) 705 28 89

Більше новин з тегом #Портовики

«Навчити людей навчатися самостійно»

Під таким гаслом 4-5 вересня у Кишиніві на базі Інституту Праці відбулася регіональна конференція «Технології навчання профспілкових кадрів та активу в кризових умовах. Досвід співпраці між національними профспілковими центрами Молдови та України».

Волейбольний турнір серед портовиків

Професійному святу портовиків був також присвячений волейбольний турнір, який організувала ППО Ізмаїльського порту.

Дитяче свято чарівництва для дітей ізмаїльських портовиків

В гості до школи магії та чародійства Hogwarts в Ізмаїлі запросила ППО Ізмаїльського порту дітей ізмаїльських портовиків напередодні Дня працівників морського та річкового флоту України. Адже що може бути кращим подарунком, ніж подорож у світ улюблених героїв зі світу Гаррі Поттера?

Просвіта для безпеки

У рамках співпраці з Міжнародною організацією праці (МОП) Профспілка робітників морського транспорту України вже багато років проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу як з моряками, так і з працівниками портів, курсантами та студентами морських навчальних закладів, головами первинних профспілкових організацій та молодими активістами.

Дякуємо за звернення!