Делегація ПРМТУ відвідала Wavelink Maritime Institution

Конгрес є прекрасним майданчиком, де членські організації ITF можуть відкрити нові для себе напрями діяльності та вивчити досвід інших держав та інших членських організацій.

Для цього в рамках Конгресу постійно проводяться додаткові заходи - fringes. Одним з таких заходів став візит в Wavelink Maritime Institution (WMI).

WMI входить в структуру Профспілки морських офіцерів Сінгапуру (SMOU) і дає можливість членам профспілки отримати морську освіту або підвищити рівень наявних знань. Інститут повністю підтримується державою і Морською адміністрацією Сінгапуру, а також судновласниками. Вартість програми навчання Deck Cadet, яка триває 31 місяць, становить 29 000 сінгапурських доларів, і держава покриває 80% цих витрат, ще 10% - SMOU і тільки 10% суми оплачує сам кадет.

До слова, не дивлячись на величезний тоннаж суден під прапором Сінгапуру, в країні всього налічується близько 1 600 моряків. Тим не менше, влада, рівно як і судновласники, і профспілка, розуміють, наскільки важливо для країни просування професії моряка, адже кожні 2-3 хвилини судно заходить або залишає порт Сінгапур. Близько 1 000 судів знаходяться в порту одноразово.

Більше новин з тегом #ITF

Права моряків під захистом ITF та ПРМТУ

Під час зустрічі у Бухаресті українські моряки мали можливість поспілкуватися з інспектором ITF в Україні Наталією Єфріменко.

Співпраця, перевірена справами

Відбулася онлайн-зустріч ITF Seafarers’ Trust із представниками профспілок країн, які є ключовими постачальниками кадрів для міжнародного морського судноплавства.

Виклики та добробут українських моряків: діяльність ПРМТУ в умовах війни

Голова ПРМТУ Олег Григорюк взяв участь у міжнародній конференції, присвяченій 25-річчю Морського інституту України.

Всесвітній семінар інспекторів ITF 2025

Понад 130 інспекторів ITF з усього світу зібралися цього тижня в Лімасолі, Кіпр, на Всесвітньому семінарі інспекторів ITF

Дякуємо за звернення!