Реєстрація: Проект для моряків та докерів у Німеччині

Відкрита реєстрація до участі в проекті для моряків та докерів у Німеччині

Нагадуємо, що у квітні 2022 року ПРМТУ та німецька профспілка ver.di започаткували спільний проект, спрямований на допомогу сім’ям українських моряків та докерів, що знаходяться у Німеччині через війну в Україні.

В рамках проекту, що фінансується у тому числі з кошт Об'єднання німецьких профспілок, вже було розіслано близько 200 гігієнічних наборів (або карток на придбання гігієнічних засобів) та більш 150 наборів предметів домашнього вжитку та товарів для дітей.

В проекті можуть прийняти участь сім'ї українських моряків та докерів, що покинули домівку після 24 лютого 2022 року, та які на даний момент живуть у Німеччині.

Реєстрація на отримання як гігієнічних, так і побутових та дитячих наборів ще відкрита, але розсилка наборів буде здійснюватися за їх наявності, бо кількість наборів обмежена.

Під час реєстрації просимо обов'язково вказувати німецький номер мобільного телефону. Зареєструватися на отримання набору можно за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1PJqe2a...

Щоб уточнити деталі, зв'яжіться з уповноваженим співробітником ПРМТУ в Німеччині за номером телефону +4915204050226.

Більше новин з тегом #ITF

ITF відстояла компенсацію у розмірі 1 млн доларів двом екіпажам, покинутим однією і тією ж компанією

Тринадцять філіппінських моряків повернулися додому після понад п'яти місяців перебування на борту покинутого судна-скотовоза YANGTZE HARMONY завдяки зусиллям Міжнародної федерації транспортників (ITF).

Телемедицина на судні

До ПРМТУ звернувся моряк, який запевнив, що судновласник нехтував правилами телемедицини на борту та не надав гідну медичну допомогу своєчасно.

Підтримка заради майбутнього

Курсанти НУ «Одеська морська академія» завітали до Профспілки робітників морського транспорту України аби поділитися своїми враженнями після навчального року.

Справедливість перемогла

За сприяння Міжнародної федерації транспортників (ITF) моряки, які перебували на борту покинутого біля берегів Австралії судна-скотовоза, нарешті отримали заборговану заробітну плату та були репатрійовані додому.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!