Близько 50 мільйонів доларів США заробітної плати ІТF повернула морякам у 2023 році

Опубліковані останні статистичні дані щодо роботи інспекторів ITF.

Ключові висновки свідчать, що станом на листопад 2023 року інспектори провели 9 785 перевірок (що на 1 688 більше, ніж за відповідний період 2022 року). З них: 5 740 планових перевірок; 1 559 – за запитами моряків/екіпажу.

Інспектори найбільше працювали над стягненням заборгованостей, в результаті повернувши морякам належні зарплати на суму 47 008 910 доларів США, що на 12 277 651 долар США більше, ніж у 2022 році. Зокрема, ITF Інспектор в Україні повернула морякам 535 000 доларів США у 2023 році.

Інспектори подали 117 зі 119 повідомлень про покинуті судна, на яких 1 795 моряків були визнані покинутими. Найбільша кількість покинутих суден зафіксована в Панамі - 23, на другому місці - 12 в Палау.

Зараз в ITF працюють 138 інспекторів в 120 портах в 59 країнах.

Стів Троусдейл, координатор Інспекторату ITF, зазначив: «Безумовно, ми безмежно пишаємося роботою наших інспекторів. Ці чоловіки та жінки притягають до відповідальності судновласників, які намагаються експлуатувати моряків. Занадто часто ми спостерігаємо погані умови праці та побуту, надмірну завантаженість моряків роботою і тривалі невиплати заробітної плати. Ось тут і вступають в справу інспектори, щоб домогтися справедливого ставлення до працівників».

Більше новин з тегом #Моряки

«Ви можете досягти всього, чого захочете: жінки спроможні на все»

Катерина Гойман з дитинства мріяла про морські пригоди. Кожен вільний момент вона проводила біля Чорного моря, дивлячись на судна, що вирушали в подорожі. Так вона відчувала себе частинкою цього великого світу, де кожен день приносить нові враження та виклики. Таким чином, вона вирішила, що її майбутнє пов'язане саме з морем.

Криміналізація моряків: міжнародна проблема

Дізнайтеся більше про те, як Міжнародна федерація транспортників (ITF) бореться з несправедливим ставленням до моряків після інцидентів і підозр у злочинах на морі

Аналітика даних Інспекторату ITF у дії

Стаття-коментар Сета Пайєра, Керівника відділу даних та досліджень Міжнародної федерації транспортників

ПРМТУ звернулася до МЗС України за роз'ясненнями

Після оголошення МЗС України тимчасовогопризупинення з 23.04.2024 року вчинення консульських дій у закордонних дипломатичних установах за заявами громадян України чоловічої статі від 18 до 60 років (окрім дій, пов’язаних зоформленням посвідчень особи на повернення в Україну), ПРМТУ отримала численні запити від моряків, громадян України, які знаходяться за кордоном.

Дякуємо за звернення!