РАЗОМ МИ – СИЛА!

Професійна спілка робітників морського транспорту України - національна галузева профспілка, що об'єднує понад 78 тисяч членів: моряків, працівників портів, судноремонтних заводів, підприємств Держгідрографії, викладачів, курсантів і студентів морських навчальних закладів.

МИ МОЖЕМО ВСЕ, КОЛИ МИ ЄДИНІ!

Основним завданням ПРМТУ є захист трудових та соціально-економічних прав його членів.

Третій слайд

Опис

Приєднатися

Наша місія -

захищати інтереси членів профспілки, незважаючи ні на що.

Основними цілями ПРМТУ є захист прав членів Профспілки на робочому місці, забезпечення гідних можливостей працевлаштування, зміцнення соціального захисту і діалогу з питань, пов'язаних з роботою.

Михайло Кірєєв Голова ПРМТУ

Наші переваги:

Досвід

Ми успішно працюємо з 1992 року. З 1993 року входимо в сім'ю ITF.

Розвиток

Ми розвиваємося разом з морською індустрією

Надійність

Ми - єдина морська членська організація ITF в Україні

Профессионалізм

Ми робимо більше, ніж говоримо про це.

Довіра

Ми щодня виправдовуємо довіру 70 000 членів Профспілки і їх близьких

Відкритість

Ми відкриті до спілкування з членами профспілки, роботодавцями та державними органами

Принципи

Ми не йдемо на поступки, якщо це суперечить інтересам члена Профспілки

Солідарність

Ми - частина глобального солідарного руху транспортників, яке в будь-який момент готове простягнути руку допомоги

Що вони кажуть про нас:

Народитися в один день з Профспілкою для мене неймовірна гордість. Я бажаю ПРМТУ процвітання, прогресу, підкорення нових висот, найсильнішого авторитету! А його співробітникам здоров'я, натхнення, віри в свої сили і реалізацію всіх планів! Ти дійсно відчуваєш себе захищеним.

Володимир Мазурович Blank Rome LLP

Що кажуть про нас

Щиро дякую Вам за все. Мене зустріли дуже гостинно, та мені приємно приходити сюди знову і знову. Я дуже радий бути членом ПРМТУ!

Данилo Величко 3 помічник капітана, член ПРМТУ

Що кажуть про нас

Як для майбутнього моряка, для мене вкрай важливо бути частиною Профспілки. Вже зараз я маю можливість брати участь у цікавих семінарах та дізнаватися відповіді на корисні для моєї кар'єри питання.

Станіслав Санду курсант НУ "ОМА", факультет Автоматики, член ПРМТУ

Що кажуть про нас

Профспілка для мене - це насамперед захист та впевненість у завтрашньому дні. В наш час важливо розуміти, що за тебе є кому заступитися. Дякую вам за все, що ви робите! Я бажаю ПРМТУ процвітання та розвитку. Профсоюз для меня - это в первую очередь защита и уверенность в завтрашнем дне. В наше время важно понимать, что за тебя есть кому заступиться. Спасибо за то, что вы делаете! Процветания и развития нашему Профсоюзу.

Артем Мамонтов Докер-механізатор, Маріупольський морський торговельний порт, член ПРМТУ

Що кажуть про нас

З Профспілкою наше курсантське життя стало більш яскравим та цікавим.

Яна Майдaнюк курсант НУ "ОМА", факультет Автоматики, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Наша Профспілка - це одна з небагатьох організацій, яка щодня займається підтримкою моряків і в море, і на суші. У морі ми впевнені, що ПРМТУ, при необхідності, неодмінно встане на захист наших прав. Сім'ї моряків також дуже цінують увагу з боку Профспілки. Поки моряк в рейсі, вони із задоволенням відвідують заходи, які для них організовує і проводить ПРМТУ.

Олексій Костромін 3 механік, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Я дивуюся тій величезній роботі, яку сьогодні наша Профспілка робить не тільки для моряків, а й для наших сімей. На жаль, ми не звикли, що існують організації, які стільки хорошого роблять для людей, які не переслідують якихось корисливих цілей. Я вважаю, що наша Профспілка рухається в правильному напрямку. Розвивайтеся, ростіть і будьте поруч - для нас це дуже важливо!

Микита Капленко Кадет, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Тільки Профспілка готова боротися за наші права, відстоювати гідну заробітну плату для українських моряків, організовувати чудові заходи для всієї родини.

Геннадій Погорєлов Капітан, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Профспілка для моряка - це допомога, захист і впевненість. На жаль, всі ми не до кінця знаємо свої права, і тільки Профспілка щодня стоїть на захисті наших прав. Знаю, що за будь-яких питань, які виникають у моряка при працевлаштуванні, під час рейсу, можна звернутися до Профспілки, де тебе завжди почують, дадуть раду і допоможуть, якщо є така необхідність.

Дмитро Шевченко 3 помічник капітана, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Як показав досвід спілкування з різними людьми і організаціями, ПРМТУ сьогодні - це єдина організація, яка працює на творення, а не на руйнування. Це дивовижна для нашого часу рідкість, коли створюється можливість спілкування, об'єднання людей певної сфери діяльності і розвитку потужного монолітного руху.

Артем Панченко 3 помічник капітана, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Профспілка - це впевненість в тому, що ти не залишишся наодинці зі своєю бідою. Профспілка - твій друг, яка розділить з тобою і горе, і радість.

Олег Овчар Кухар, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Приємні подарунки, корисні семінари, розважальні заходи - все це Профспілка організовує на гідному рівні. Морякам потрібні такі зустрічі. Повертаючись з рейсу, ми між собою практично не спілкуємося, все в справах, турботах. А Профспілка надає можливість зібратися морякам, поговорити, відпочити з сім'єю. Повірте, для нас це дуже багато значить.

Роман Щудлак 2 помічник капітана, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Профспілка робітників морського транспорту України завжди підтримує моряків під час рейсу, завжди захищає і допомагає нашим сім'ям на березі. Профспілка - це «safety belt» моряка, коли він в море.

Олег Конраді Старший помічник капітана, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Вступати в Профспілку потрібно, щоб відчувати підтримку. Це саме та організація, яка супроводжує нас в будь-яких ситуаціях. Тільки Профспілка насправді захищає інтереси моряків.

Константин Благодаренко Капітан, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Дякуємо ПРМТУ за змістовні та корисні для кожного моряка семінари. Дякуємо за постійну підтримку і плідну співпрацю! ПРМТУ - краща Профспілка України!

Вікторія Пішко Проректор з навчально-виховної роботи, ХДМА

Що вони кажуть про нас:

Я знаю, що за мною стоїть потужна організація, якій не байдужа доля українських моряків. Моє тверде переконання, що сьогодні, як ніколи, Профспілка потрібна морякам, тому що величезна кількість моїх колег стикається з проблемами, і якби не було жодного регулюючого органу, що захищає права моряків, то більшість судновласників вели б себе зовсім по-іншому, не на користь моряків.

Роман Цимбал 2 механік, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Профспілка - це глобальна масштабна організація, яка стоїть на захисті наших прав. Людині завжди спокійніше, коли хтось ще, крім нього самого, захищає його права.

Руслан Великодний Матрос, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Наша Профспілка - це організація, яка для того і була створена, щоб допомагати морякам, бути їм опорою і захистом. Це третя сторона у відносинах між роботодавцем і моряком. Якщо виникають якісь проблеми у моряка з його компанією, з його роботодавцем, то, можливо, крім Профспілки його і захистити більше ніхто не зможе. Тому я вважаю,що обов'язково треба вступати до Профспілки, бути частиною великого і активного профспілкового руху.

Максим Усик 2 помічник капітана, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Багато моряків бояться звертатися до Профспілки, помилково вважаючи, що в подальшому можуть виникнути проблеми при працевлаштуванні. Це абсолютно не так. Вся інформація, яку Профспілка отримує від моряка, є конфіденційною. У житті бувають різні моменти. Іноді, окрім як у Профспілку, звернутися більше нікуди. Я знаю це на власному досвіді.

Іван Єнакієв Матрос, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Рекомендую всім своїм колегам - морякам вступати в нашу Профспілку! Це надійний захист для моряка і впевненість в тому, що ти не залишишся один у важкій ситуації. Величезне спасибі команді ПРМТУ за роботу, за заходи, за все, що ви робите для нас!

Юрій Болдирев Боцман, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Профспілка - це якраз та організація, яка об'єднує, захищає і відстоює наші права. На нашому захисті потужна організація - Профспілка робітників морського транспорту України. Я вірю в нашу Профспілку за її реальні справи, за далекосяжні плани на перспективу.

Олександр Середа Докер-механізатор ДП «МТП «Южний», член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Впевнено можу сказати, що з Профспілкою робітників морського транспорту України рахуються і органи державної влади, і органи місцевого самоврядування. Зараз такий час, коли людям, більше ніж будь-коли, потрібен захист. Також вкрай важлива участь Профспілки при укладанні Галузевої угоди та колективних договорів.

Роман Макаров Докер-механізатор Херсонського МТП, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Захист з боку Профспілки можна порівняти з сучасним автомобілем, обладнаним подушками безпеки та іншими високотехнологічними системами. Поки ми просто їдемо, ми їх не помічаємо, але в разі аварії, вони врятують нам життя і здоров'я. Так і Профспілка, працює для того, щоб ми могли займатися тільки своєю роботою. Особисто я радий, що є люди, яким не все одно.

Олександр Ющук 3 помічник капітана, член ПРМТУ

Що кажуть про нас:

У мене, на щастя, не було приводу звертатися до Профспілки з яких-небудь неприємних причин. Але я знаю, скільки разів ПРМТУ приходив на допомогу моїм колегам-морякам. Це якраз та організація, яка говорить мало, але робить багато. Моє спілкування з Профспілкою - це участь в інформаційних семінарах, інших заходах ПРМТУ. Сьогодні Профспілка взяла на себе велику відповідальність заповнювати відсутні знання моряків. Навчальні заклади дають теорію, а Профспілка доносить до нас інформацію про наші права, про міжнародні конвенції та інші важливі моменти.

Олександр Коротченко 2 помічник капітана, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Я несколько раз обращался в ПРМТУ за консультациями в различных вопросах касательно работы. Каждый раз все вопросы были разрешены. Это же огромная привилегия, когда тебе есть, к кому обратиться, куда прийти за помощью. Лично я это ценю.

Александр Рокотянский Капитан, член ПРМТУ

Що вони кажуть про нас:

Присоединяясь к Профсоюзу, моряк может быть уверен, что он не останется один на один со своей проблемой – на его стороне всегда будет команда Профсоюза, которая сделает все, чтобы решить любой трудовой спор.

Максим Игнатенко Старший помощник капитана, член ПРМТУ

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на Ваше запитання!

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на Ваше запитання!

Дякуємо за звернення!