Звернення Стівена Коттона до Володимира Зеленського

З ініціативи ПРМТУ Генеральний секретар ІТF Стівен Коттон направив звернення на адресу Президента України Володимира Зеленського.

«У зв'язку з оголошенням мобілізації та введеним військовим становищем, яке забороняє чоловікам віком від 18 до 60 років залишати Україну, ми стурбовані тим, що це завадить українським морякам приєднатися до суден для виконання своїх життєво важливих обов'язків з морського судноплавства та перевезень по всьому світу, - зазначається у листі. - Ми повністю розуміємо та співчуваємо важкій ситуації в Україні та необхідності підтримки українським народом своєї країни, але переконливо просимо розглянути питання про те, щоб українські моряки продовжували виконувати свої обов'язки у морі, звільнивши їх від обмежень на виїзд».

Больше новостей с тегом #Моряки

ПРМТУ звертає увагу на необхідність забезпечення безпеки екіпажів суден, які прямують «зерновим коридором»

За інформацією, отриманою ПРМТУ, Міжнародною морською організацією зафіксовано декілька випадків виходу з морських портів України суден, укомплектованих лише мінімально необхідним складом екіпажу, в наслідок чого були утворені додаткові ризики для безпеки суден, їх екіпажів та вантажу під час їх слідування «зерновим коридором».

Дозволити морякам перетин державного кордону: ще один крок до вирішення питання

Професійна спілка робітників морського транспорту України висловлює вдячність та повагу народному депутатові України Олексію Леонову за дієвий та послідовний захист економічних та безпекових інтересів України, а також ефективне представництво інтересів своїх виборців – моряків – при вирішенні питання надання дозволу на перетин державного кордону України на виїзд громадянам України – членам екіпажів морських торговельних суден.

ПРМТУ продовжує роботу з надання морякам права на перетин кордону

Як повідомлялося раніше, Професійною спілкою робітників морського транспорту України направлено звернення на ім’я Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля, а також Секретаря ради Національної безпеки та оборони України (РНБО) Олексія Данилова щодо необхідності найскорішого визначення порядку надання морякам дозволу на перетин державного кордону України на виїзд для цілей забезпечення стабільних морських перевезень вантажів, у тому числі в рамках «зернової ініціативи».

За підтримки ПРМТУ та БФ «МОРТРАНС» компанія Exmar допомогла своїм морякам

Вже понад п'ять місяців українські моряки, які на момент запровадження воєнного стану перебували в Україні, не можуть залишити територію країни, щоб розпочати роботу на суднах.

Спасибо за внимание!
Пожалуйста, заполните форму ниже, и мы будем рады ответить на ваш вопрос!

Благодарим за обращение!