Благодійна акція до Дня людей похилого віку

На даний час чимало людей потребують підтримки і допомоги. Прикро, що в такій ситуації опинилися і ті люди, які заслуговують поваги та підтримки суспільства – пенсіонери-ветерани морської галузі.

Сьогодні працівники Благодійного фонду морського транспорту “МОРТРАНС” та волонтери - курсанти морських навчальних закладів України приїхали до одиноких пенсіонерів морської галузі провідати їх привітати з Днем людей похилого віку та надати благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів особистої гігієни.

Здавалося б, звичайні продукти харчування, засоби гігієни, а як вони важливі для наших пенсіонерів, а ще важливіша увага з боку працівників Фонду та волонтерів. Саме з такого доброго ставлення складається відношення до людей похилого віку.

І дуже приємно, що з нами в акції приймали участь наші волонтери - курсанти морських навчальних закладів, які готові прийти на допомогу пенсіонерам і роблять це доброзичливо, безкорисно та від щирого серця. В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повернеться до того, хто її віддає.

More news with tag #Charity

Поддерживаем юных спортсменов

7 октября в Одессе в спортивном комплексе «Университет» Международного гуманитарного университета прошел очередной турнир по контактному каратэ, который организовала Общественная организация «ООКАМИ-КАН ДОДЖО».

Feast of Beauty and Grace by the Black Sea

From 19 to 21 September in Odessa in the sports complex “University” of the International Humanitarian University there were held All-Ukrainian Sports Competitions in Rhythmic Gymnastics called “Cup of the Black Sea”, involving 370 sportswomen.

З Днем моряка!

З Воскресінням Христовим!

Thank you for your attention!
Please fill in the form below, and we will be happy to answer your question!

Thank you for contacting us!